Zespół

Marcin Białowąs
Lekarz dentysta
Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w 2013 roku. Od początku praktyki zawodowej związany z Kliniką Unidental. Zawodowo nie ogranicza się do żadnej specjalizacji, wykonując zabiegi z każdej dziedziny stomatologii. Regularnie poszerza swą wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Miłośnik fantastyki i muzyki rockowej. Kompetencja i opanowanie, niepodważalny urok osobisty.
Irina Anzorge
Lekarz dentysta
Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej – wszechstronność, dyspozycyjność, empatia i uśmiech. 17 lat w zawodzie i tysiące zadowolonych pacjentów. Zainteresowania zawodowe: medycyna estetyczna, hobby: jazda na nartach. W zespole od 2019 roku.
Romuald Bąk
Lekarz dentysta
Absolwent PUM w Szczecinie, 13 lat doświadczenia zawodowego, zdobywanego zarówno w wielu gabinetach oraz pogotowiu stomatologicznym, jak i we własnej praktyce dentystycznej. Od 2010 roku członek zespołu lekarskiego Unidentalu. Szerokie umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji, protetyki stomatologicznej i chirurgii. Dokładność, cierpliwość, kompleksowość. Usunie, wyleczy, wstawi, pocieszy, zlikwiduje lęki pacjenta i poprawi naturę.
Łukasz Wlazło
Lekarz dentysta, Specjalista chirurg stomatolog
Absolwent PAM w Szczecinie. Od 14 lat w zawodzie lekarza stomatologa. Od 2013 r., kiedy zdobył tytuł specjalisty, oddany pasji – chirurgii stomatologicznej. Niezmiernie doświadczony, manualnie uzdolniony i bardzo sprawny zabiegowiec. Hobby: praca, karate, wędkarstwo, podróże.
Danuta Grubich-Fiuk
Lekarz Anastezjolog
Kilkadziesiąt lat doświadczenia zawodowego w swojej specjalizacji. Ceniony przez pacjentów, kolegów i pracodawców fachowiec od trzydziestu lat związany z firmą i doskonale poruszający się w nieco odmiennych niż praca w szpitalu aspektach narkozy stomatologicznej. Kompetencja, opanowanie, bezpieczeństwo. W naszej firmie w ciągu 30 lat setki przeprowadzonych znieczuleń. Tysiące bezstresowo, bezpiecznie i komfortowo uratowanych zębów.
Dr n. med. Piotr Szumin
Lekarz stomatolog
Właściciel firmy i koordynator projektów. Absolwent PAM (obecnie PUM). Zaczynał pracę w firmie jako 17-o latek jeszcze w ogólniaku. Najpierw jako sprzątający, następnie kurier-zaopatrzeniowiec, pomoc stomatologiczna, a od 1997 roku jako lekarz stomatolog. W 2003 roku obronił pracę doktorską na PAM w Szczecinie i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, dopełniając tym samym amerykańskiego algorytmu kariery zawodowej. Po śmierci ojca – założyciela i pierwszego szefa firmy od 2004 roku zarządza zakładem stomatologicznym Unidental, który w 2013 r. przeniósł do nowo wybudowanej siedziby, potrajając jego powierzchnię. Pracowitość, punktualność, dokładność i temperament. Hobby: motocykl i wędkarstwo.
Luiza Skoczylas
Technik dentystyczny
Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego Nr 1 w Szczecinie. W zawodzie od 1997 roku, w firmie od 2002. Dokładna, analityczna, merytoryczna, bardzo pracowita i uczynna. Dociekliwa, pasjonatka swojej dyscypliny. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje od lat także jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w Collegium Medycznym „Medica”
Joanna Śnieżek
Asystentka stomatologiczna
Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne PUM w Szczecinie, gdzie w 2011 r. obroniła tytuł magistra W 2013 r. w Collegium Medycznym „Medica” uzyskała dyplom asystentki stomatologicznej. Od 7 lat w zawodzie związana z Unidentalem. Szerokie kompetencje i umiejętności, znacznie wykraczające poza zakres obowiązków, doskonale panująca nad przepływem informacji i dokumentów. Doskonały organizator. Świetnie radząca sobie w podstawowych czynnościach biurowych i pracy z komputerem. Sprawny zaopatrzeniowiec i administrator.
Marzena Pozorska
Asystentka stomatologiczna
W firmie od 14 lat. Absolwentka Pierwszego Niepublicznego Policealnego Studium Medycznego w Szczecinie, uzyskała dyplom asystentki stomatologicznej. Kompetentna, pomocna, dynamiczna. Miłośniczka rowerów, kotów i aktywnego wypoczynku.
Renata Bagieńska
Higienistka
Dyplomowana higienistka z 24 letnim stażem w zawodzie. Absolwentka Studium Medycznego w Szczecinie. W firmie od 2002 r. Uporządkowana, systematyczna, bardzo ułożona i obowiązkowa. Wyczucie i kompetencja w najczystszej postaci. Wie wszystko o każdym najdrobniejszym sprzęcie i wyposażeniu w gabinetach. Zainteresowania: sport i literatura.
Magdalena Bludas
Asystentka stomatologiczna
Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z zawodem związana od 2013 r. W firmie od 4 lat. Świeżość spojrzenia, bystrość, elokwencja i wszechstronność.
Helena Jedynak
Rejestratorka
W firmie od 30 lat. Najbardziej związany z zakładem pracownik. Oddany, sumienny, obowiązkowy i punktualny. Absolwentka Policealnego Studium Ekonomicznego. Nieocenione, encyklopedyczne źródło wiedzy o pacjentach, adresach, kontaktach, telefonach. Wie niemal wszystko o wszystkich i wszystkim. Nie ma osoby w mieście, do której by nie dotarła lub nie dała rady przekazać istotnych wiadomości z przychodni. Fotograficzna pamięć do twarzy. Doskonały koordynator pracy całego personelu lekarskiego. Po 30 latach pracy w rejestracji sama by wyleczyła wielu pacjentów.
Ewa Szumin
Rejestratorka, statystyk
Współzałożycielka, pierwsza rejestratorka przychodni. Absolwentka Akademii Rolniczej w Szcecinie. Związana z firmą od 30 lat. Przez kilka dekad koordynująca przepływ dokumentacji urzędowej, raportów statystyk medycznych wymaganych przez GUS, dostosowująca przychodnię do zmieniających się na przestrzeni 30 lat warunków sanitarnych. Dodzwoni się i załatwi sprawy w najbardziej opornych urzędach i administracji, stosując mniej lub bardziej dyplomatyczne metody.